WisePorter pomáhá vyhodnocovat podmínky finančního poradenství moderním způsobem

Jsme moc rádi, že se můžeme podělit o další projekt, jehož je WisePorter součástí. Minulý týden byla spuštěna nová finanční aplikace Orbi. Ta vám pomůže získat nejlepší nabídku pojištění, hypoték nebo s ní můžete třeba investovat. Nejlepší na tom je, že všechno zvládnete zařídit pohodlně přes svůj chytrý telefon, bez zbytečných hovorů nebo schůzek s finančním poradcem.

A jak to celé funguje?

Představte si, že chcete nové pojištění. Máte několik možností, jak si ho sjednat – zajít, případně zavolat do vaší pojišťovny, zadat poptávku na některý ze srovnávačů a čekat až vám někdo zavolá a nebo nově použít finanční aplikaci Orbi a vše vyřídit na několik kliknutí ve vašem telefonu.

Aby vám Orbi mohlo pomoct najít vhodný produkt, musí znát vaši životní situaci. Doptá se tedy na několik údajů, na jejichž základě vám doporučí to správné řešení. Má totiž přehled o všech produktech na trhu, které mezi sebou porovná a následně vyhodnotí ten, který je pro vás nejlepší. 

Orbi ale nepomůže jen v situaci, kdy aktivně hledáte pojištění. Dokáže vyhodnocovat vaše stávající produkty a pokud vidí potenciál pro optimalizaci, přijde s novým doporučením.

Tato rozhodovací logika není úplně jednoduchá a jak je dobrým zvykem, často se mění. A právě tady přichází ke slovu WisePorter. V něm jsou definovaná všechna rozhodovací pravidla, výpočty a doporučení, a to zcela bez vývoje, pouze pomocí rozhodovacích tabulek. Orbi je tak připravené kdykoliv se přizpůsobit všem změnám na trhu a poskytovat svým uživatelům stále aktuální informace.

Pokud si vyberete doporučený produkt, WisePorter předává informaci systému Nsure, který vám pomůže sjednat smlouvu díky přímé komunikaci s pojišťovnou/bankou. Z jedné aplikace tak skutečně vyřídíte vše, co se týká vašeho finančního zdraví a splnění finančních cílů vašich i vaší rodiny.

SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY

WisePorter v1.2 Release Notes

Řešení pro efektivní Listing Dodavatelů

Webinář: Lenka Michalská o Umělé Inteligenci & Automatizaci ve Správě Produktů