O nás

Záměrem téhle stránky je představit vám tým lidí, kteří stojí za vývojem produktového katalogu WisePorter. Koneckonců, na společných projektech se s řadou z nich poznáte i osobně.

Co nás spojuje

Cedulky na zdi s vizí a misí sice nemáme, ale pár nitek, které se táhnou vším, co děláme, u nás najdete určitě.

 1. Profesionální ješitnost

  WisePorter není jednoduchý software a občas až bolí hlava z toho, když vymýšlíme nové části. Ale i kdybychom to měli třikrát předělat, uděláme to nejlíp, jak to jde.

 2. Zvědavost

  Zajímáme se, jak věci fungují, k čemu jsou dobré, i jak podobnou věc dělají ostatní. Když něco neumíme, tak se to naučíme. Protože uvíznout v rutině a tom, jak se to dělalo vždycky, nás nikam neposune.

 3. Pestrost týmu

  Fungujeme spolu už dlouho a i když máme každý svoje specialitky, umíme spolu fungovat. Domluvíme se na čemkoliv, co nepůsobí problémy ostatním. Zkusit si jinou roli, dát si v létě dva měsíce pauzu, nebo jestli Mac nebo Windows (i když tady je to ostřejší).

 4. Hrajeme rovinu

  Někdy se daří, jindy ne, jako všude. Ale mluvíme spolu otevřeně a jsme v tom spolu. Spolu slavíme, spolu smutníme, spolu se smějeme. Tým se poskládal z lidí, kteří všichni víc věří na dlouhodobé vztahy než krátkodobá vítězství.

Všichni chceme stavět svět po svém. Tak, abychom většinu pracovního času řešili to, co je důležité a posouvá nás, a ne zbytečnosti. S pocitem, že jsme přesně tam, kde máme v životě být, a děláme přesně to, co máme dělat. A ať se nám to zrovna povede nebo jsme šlápli vedle, je to náš krok, naše rozhodnutí a naše zodpovědnost. A příště se nám to třeba povede (ještě) lépe.

Tomáš, Patrik, Ondra a Filip
Karel
Matúš
Honza
Radek
Martina
Tomáš
Marcela
Roman
Monika
OpenWise MTB tým – Petr a Radek

Hledáme kolegy

Šikovné lidi hledáme neustále, seznam volných pozic najdeš na našich kariérních stránkách.

Volné pozice

Pojď s námi pracovat

Máš otázky, nebo nám chceš jen něco vzkázat ? Napiš nám, rádi to s tebou probereme.

PETR JŮZA

HEAD OF ENGINEERING

Ozveme se do 2 dní