WisePorter v1.1 Release Notes

Další release WisePorteru je venku. Pojďme se podívat na to, co najdete ve verzi 1.1 nového!

Filtrování zase o stupeň lepší a přesnější. Schopnost se rychle přizpůsobit a upravit nastavení produktu napříč různými prodejními kanály je velmi důležitá. Pro tento účel WisePorter nabízí funkcionalitu, která se jmenuje Kolekce. Použijete ji, pokud potřebujete například nastavit opakující se parametr jednomu produktu pro různé kanály. Tahle funkce ale není žádná novinka. To, co jsme v nové verze přidali, je možnost filtrování v kolekcích. Ve filtru můžete vidět jejich jednotlivé prvky, a pokud chcete, konkrétní si vybrat. Produkt pak můžete vyhledat podle hodnot v kolekcích.

Pracujte rychleji se snapshoty. V nové verzi si můžete ve WisePorteru udělat snímek filtrovaných dat. A k čemu vám to bude dobré? Takový snapshot se vám bude hodit například, když budete chtít pracovat s vybranou množinu dat opakovaně, provádět nad ní další akce, přesně s těmi položkami, které jste si zafixovali ve snapshotu.

Hromadné akce na jedno kliknutí. Pracujete opakovaně se sadou produktů? Provádíte na nich různé akce a nakonec jejich finální podobu chcete potvrdit do prodeje? V nové verzi je možné vybrané akce seskupit do jedné, spolu s finálním potvrzením do prodeje. Vy kliknete jen jednou, o zbytek se postará WisePorter.

Exporty podle vašich představ. Exportovat data z WisePorteru je hračka. Všechny produkty, včetně jejich parametrů, můžete exportovat na jedno kliknutí. Podoba sestavy je zcela ve vašich rukách, a vy si můžete určit, které sloupce v exportu chcete mít. V nové verzi může být součástí i složený alias (alternativní kód produktu).

Nastavte si produkty, jak se vám líbí. S tímto releasem jsme zase posunuli WisePorter, co se týká uživatelské přívětivosti, o pěkný kousek dopředu. Nově si můžete nakonfigurovat záložky, rozložení a detail položky tak, aby vyhovovala vašim potřebám. Díky tomuto vylepšení tak uvidíte mnohem víc informací v jednom pohledu.

Seskupené hromadné akce. Pro snadnější orientaci jsme přidali možnost seskupovat si tlačítka hromadných akcí, třeba dle logických, souvisejících skupin. Výběr konkrétních akcí je samozřejmě na vás.

Nápověda u produktů. Přidali jsme tooltipy ke všem produktovým atributům, aby bylo jasné, co znamenají. Obsahují jméno a popisek, které si můžete sami upravit tak, jak vám vyhovuje.

Techniky bude zajímat:

  • S novou verzí si můžete sami specifikovat, jestli má dotaz na produkt odesílaný do návazných systémů obsahovat celý detail a nebo si můžete vybrat jen určité parametry – zmenší se tak objem zpráv, šetří se zdroje a zprávy jsou přehlednější a snazší na zpracování.
  • Kromě toho nyní položky runtime zahrnují časové razítko aktivace a publikace.

Chci vyzkoušet WisePorter

SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY

WisePorter v1.1 Release Notes

Zánik nepřizpůsobivých firem aneb digitální transformace ve výrobě

WisePorter v1.0 Release Notes