WisePorter v1.0 Release Notes

Máme za sebou další release WisePorteru. Co nového jsme si pro vás ve verzi 1.0 připravili?

Rychlejší a efektivnější práce s produkty. Že je WisePorter flexibilní a umožňuje business uživatelům jakékoliv úpravy produktů, přidání parametrů a jejich vlastností už víte. Abychom práci s produkty ještě zrychlili, přidali jsme možnost přechodu z parametru přímo na jeho vlastnosti. Na klik se tak dostane na místo, kde můžete upravit název, popisek nebo si přidat třeba další vlastnost k parametru, například váhu.

Filtry kam se podíváš. Jako uživatelé si můžete vytvářet a používat libovolné množství filtrů. Někdy pak může být těžké zjistit, který máte zapnutý. Proto jsme do nové verze pro zpřehlednění přidali zvýraznění aktivních filtrů.

Jednoduché importy produktů. Víte, že produkty můžete nahrávat a aktualizovat snadno přes Excel? Šablon pro importy si můžete vytvořit kolik jen chcete, přidávat do nich parametry, provádět s nimi migrace. Pro takové účely se hodí znát cestu k parametrům (jejich kód) a rychle ji najít, proto jsme ji přidali přímo na detail parametru produktu. 

Bleskurychlé výsledky vyhledání. Vytunili jsme našeptávač, takže se hledaný text zobrazuje okamžitě při psaní. 

WisePorter krásnější. Držíme krok s posledními trendy a upgradovali jsme grafický a designový standard (MUI) na poslední verzi, takže je WisePorter zase o trochu intuitivnější a víc user-friendly.

Produkty v tmavém. Abychom minimalizovali únavu očí, přidali jsme možnost přepnout si WisePorter do tmavého režimu.

Vizuální storytelling. Chcete, aby vaše produktové obrázky vyprávěly příběh, který zákazníka nejen informuje, ale taky zaujme a vede k nákupu? Skvělé, protože přesně z toho důvodu jsme připravili novou funkcionalitu, díky níž si můžete snadno určit, v jakém pořadí se vaše přílohy zobrazí na prodejních kanálech, třeba ve vašem eshopu. Obrázky si pro lepší přehlednost můžete taky zařazovat do logických obsahových skupin. Ve WisePorteru už jsou tyto “škatulky” přednastavené, ale můžete si je samozřejmě upravit podle svých potřeb.

Snadnější správa příloh. WisePorter umožňuje hned několik způsobů práce s nimi. Jakékoliv přílohy, od obrázků, přes videa a PDF až po 3D modely, můžete nahrávat přímo do katalogu z vašeho počítače. Co když ale máte externí úložiště nebo chcete obrázky stahovat od výrobce? I s tím si WisePorter poradí. Umožňuje referencování příloh, a nebo jejich stažení z externího úložiště do katalogu. S novou verzí už tyto externí přílohy nemusíte stahovat ručně. Při počátečním nahrání to udělá WisePorter automaticky.

Úlohy na pozadí. Ve WisePorteru můžete sledovat běžící úlohy, třeba když spustíte import, export nebo uděláte hromadnou změnu nad produkty. Vidíte jejich detail, kdy byly spuštěné a jejich průběh. Nově jsme přidali možnost proces zrušit, stopnete ho tak jedním klikem.

WisePorter na steroidech. Zapracovali jsme na výkonu aplikace a dramaticky jsme snížili čas na zpracování importů a exportů. Importy jsou teď 3x rychlejší, exporty jsme zase zrychlili 2x. Také jsme optimalizovali rychlost validace při přechodu produktu do aktivního stavu.

Tech novinky:

  • Přešli jsme na vyšší verze knihoven, nová verze jede na Java 17 a Spring Boot 3
  • Vylepšili jsme možnosti observability, takže v případě řešení jakéhokoliv problému v aplikaci ho okamžitě identifikujeme.
  • Nově je možné definovat maximální velikost nahrávaných souborů.

Zjistěte, jaké možnosti WisePorter nabízí!

Zajímá vás, jak vám může WisePorter pomoct v oblasti správy produktů a cenotvorby?


SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY

WisePorter v1.2 Release Notes

Řešení pro efektivní Listing Dodavatelů

Webinář: Lenka Michalská o Umělé Inteligenci & Automatizaci ve Správě Produktů